Individuálne návštevy

Náš aktuálny mesačný rozvrh programov vám umožní orientáciu v podujatiach, ponúkaných predovšetkým v termínoch: streda (dve v mesiaci), štvrtok a sobota. Iba niektoré druhy podujatí sú umiestňované aj v ostatné dni v týždni. Všetky termíny v tejto časti nášho návštevného kalendára sú vyhradené pre návštevy jednotlivcov, nie organizovaných skupín.

Počas pracovných dní v období prázdnin operatívne umožňujeme vstup verejnosti aj v ďalších v termínoch, ktoré nájdete zverejnené na – Rezervačný kalendár. Tieto termíny nie sú zahrnuté v aktuálnom Programe pre verejnosť.
VSTUPNÉ: V tomto prípade ak ponúkame účasť na detskom programe, cena vstupenky je v zverejnenom termíne 1 €, mimo zverejnený termín 2 €, minimálne však 10 € za predstavenie.
Ak v takýchto dňoch ponúkame program pre dospelých, cena vstupenky je uvedená spolu s titulom daného programu.

Dovoľujeme si vás ešte upozorniť na:

 • jednotnú výšku vstupného - zľavy zo vstupného priznávame iba v prípade skupinových návštev
 • hotovostnú formu úhrady vstupného
 • rezerváciu vstupeniek na podujatie - je možná, ale nie nevyhnutná
 • Pobyt vo hviezdnej sále môže u niektorých osôb ale predovšetkým u detí do troch rokov vyvolávať negatívne reakcie. V záujme zachovania nerušeného priebehu našich podujatí prosíme predovšetkým rodičov, aby prítomnosť malých ratolestí na podujatiach tohto druhu zodpovedne zvažovali.

  Pre prebiehajúce rekonštrukčné stavebné práce sú z ponúkaných termínov vylúčené stredy (verejné pozorovania)


  Dátum Deň Čas Názov podujatia Informácie o podujatí Vstupné

   
  Február

  14.2. (streda) 18:00 HUDBA POD HVIEZDNOU OBLOHOU
  P. I. Čajkovskij
  Život a dielo jedného z najpopulárnejších skladateľov európskej hudby pod umelou hviezdnou oblohou planetária.
  Program pri príležitosti Národného týždňa manželstva. Pre páry zľava 50%.
  (2 €)

  17.2. (sobota) 11:00 Rozprávanie o Slniečku Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou pre deti od 4 rokov. (1 €)

  22.2. (štvrtok) 18:00 HUDBA POD HVIEZDNOU OBLOHOU
  Bee Gees
  Nevšedná hudba legendárnej britskej skupiny, známej viacerým generáciám, pod umelou hviezdnou oblohou.
  Uvádza: PaedDr. Juraj Humeňanský
  (2 €)

  24.2. (sobota) 11:00 Rozprávanie o fotónkovi Filipkovi Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou pre deti od 4 rokov. (1 €)

  26.2. (pondelok) 11:00 Princ Peter Pôvodný rozprávkový astronomický program pod umelou hviezdnou oblohou, v štýle klasickej rozprávky, určený mladším školákom a ich rodičom. (1 €)

  27.2. (utorok) 11:00 Rozprávanie horára Jedličku Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou pre deti od 4 rokov. (1 €)

  28.2. (streda) 11:00 Nevesta hviezd Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou spracovaná na motívy klasického laponského mýtu. Vhodná pre najmenších školákov. (1 €)

  Program pre verejnosť v ďalších mesiacov si môžete pozrieť na našej novej web-stránke